2017
2.ročník / U10 narození 2007 a ml.

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

AC Sparta Praha

FV Austria XIII

FC Fastav Zlín

SK Sigma Olomouc ročník 2008

SK Sigma Olomouc

AS Trenčín

FTA Praha

 1.FC Slovácko    ročník 2008 

Parasol Wroclaw

1.FC Slovácko

FK Hodonín

FC Baník Ostrava

SK Zašová 1926 / M

TJ Sokol Dub n.M.

FC Zbrojovka Brno

MFK Karviná

FK Nový Jičín

SK Zašová 1926 / Z

MFK Vítkovice

FC Vsetín

PROPOZICE

V přípravě...

ROZLOSOVÁNÍ ZÁKLADNÍCH SKUPIN

A

AC Sparta Praha

FV Austria XIII (AUT)

FC Zbrojovka Brno

1.FC Slovácko 08

SK Zašová 1926 / Z

B

AS Trenčín (SVK)

MFK Vítkovice

1.FC Slovácko

Parasol Wroclav (POL)

FK Nový Jičín

C

FC Baník Ostrava

SK Sigma Olomouc 08

SK Zašová 1926 / M

TJ Sokol Dub n.M.

FK Hodonín

D

SK Sigma Olomouc

FC Fastav Zlín

MFK Karviná

FC Vsetín

FTA Praha

POŘADÍ UTKÁNÍ

1. kolo / 8.30

SK Sig. Olomouc vs. FC Vsetín 3:0

MFK Karviná vs. FC Fastav Zlín 1:3

FC Baník Ostrava vs. TJ Sokol Dub n.M. 2:0

SKZ 1926/M vs. SK Sig. Olomouc 08 0:6

2. kolo / 8.45

AS Trenčín vs. Parasol Wroclaw 0:1

1.FC Slovácko vs. MFK Vítkovice 1:1

AC Sparta Praha vs. 1.FC Slovácko 08 2:1

FC Zbrojovka Brno vs. FV Austria XIII 1:2

3. kolo / 9.00

FTA Praha vs. MFK Karviná 4:1

FC Fastav Zlín vs. SK Sig. Olomouc 1:4

FK Hodonín vs. SKZ 1926/M 5:0

SK Sig. Olomouc 08 vs. FC Baník Ostrava 1:2

4. kolo / 9.15

FK Nový Jičín vs. 1.FC Slovácko 0:5

MFK Vítkovice vs. AS Trenčín 1:1

SKZ 1926/Z vs. FC Zbrojovka Brno 1:3

FV Austria XIII vs. AC Sparta Praha 0:0

5. kolo / 9.30

FC Vsetín vs. FC Fastav Zlín 1:2

SK Sigma Olomouc vs. FAT Praha 1:0

TJ Sokol Dub n. M. vs. SK Sig. Olomouc 08 2:1

FC Baník Ostrava vs. FK Hodonín 2:2

6. kolo / 9.45

Parasol Wroclaw vs. MFK Vítkovice 1:1

AS Trenčín vs. FK Nový Jičín 8:0

1.FC Slovácko 08 vs. FV Austria XIII 0:1

AC Sparta Praha vs. SKZ 1926/Z 2:0

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ TURNAJE / 10.00

7. kolo / 10.30

MFK Karviná vs. SK Sig. Olomouc 1:5

FTA Praha vs. FC Vsetín 3:0

SKZ 1926/M vs. FC Baník Ostrava 1:7

FK Hodonín vs. TJ Sokol Dub n. M. 3:0

8. kolo / 10.45

1.FC Slovácko vs. AS Trenčín 2:1

FK Nový Jičín vs. Parasol Wroclaw 0:7

FC Zbrojovka Brno vs. AC Sparta Praha 1:0

SKZ 1926/Z vs. 1.FC Slovácko 08 0:5

9. kolo / 11.00

FC Fastav Zlín vs. FTA Praha 1:3

FC Vsetín vs. MFK Karviná 2:1

SK Sig. Olomouc 08 vs. FK Hodonín 0:3

TJ Sokol Dub n. M. vs. SKZ 1926/M 5:0

10. kolo / 11.15

MFK Vítkovice vs. FK Nový Jičín 6:0

Parasol Wroclaw vs. 1.FC Slovácko 0:1

FV Austria XIII vs. SKZ 1926/Z 1:0

1.FC Slovácko 08 vs. FC Zbrojovka Brno 1:0

TABULKY

A

FV Austria XIII (AUT)

AC Sparta Praha

1.FC Slovácko 08

FC Zbrojovka Brno

SK Zašová 1926 / Z

B

1.FC Slovácko

Parasol Wroclav (POL)

MFK Vítkovice

AS Trenčín (SVK)

FK Nový Jičín

C

FK Hodonín

FC Baník Ostrava

TJ Sokol Dub n.M.

SK Sigma Olomouc 08

SK Zašová 1926 / M

D

SK Sigma Olomouc

FTA Praha

FC Fastav Zlín

FC Vsetín

MFK Karviná

ROZLOSOVÁNÍ FINÁLOVÝCH SKUPIN

CHAMPIONS LEAGUE

1A+2A+1B+2B+1C+2C+1D+2D

FV Austria XIII (AUT)

AC Sparta Praha

1.FC Slovácko

Parasol Wroclav (POL)

FK Hodonín

FC Baník Ostrava

SK Sigma Olomouc

FTA Praha

EUROPEAN LEAGUE

3A+4A+3B+4B+3C+4C+3D+4D

1.FC Slovácko 08

FC Zbrojovka Brno

MFK Vítkovice

AS Trenčín (SVK)

TJ Sokol Dub n.M.

SK Sigma Olomouc 08

FC Fastav Zlín

FC Vsetín

WALLACHIAN LEAGUE

5A+5B+5C+5D

SK Zašová 1926 / Z

FK Nový Jičín

SK Zašová 1926 / M

MFK Karviná

POŘADÍ UTKÁNÍ

11. kolo / 12.00

FC Vsetín : 1.FC Slovácko 08 1:1

FC Fastav Zlín : FC Zbrojovka Brno 0:0

MFK Vítkovice : SK Sig. Olomouc 08 2:0

MFK Karviná : SKZ 1926/Z 3:2

12. kolo / 12.15

TJ Sokol Dub n. M. : AS Trenčín 1:3

FTA Praha : FV Austria XIII 2:0

SK Sig. Olomouc : AC Sparta Praha 4:0

SKZ 1926/M : FK Nový Jičín 0:4

13. kolo / 12.30

1.FC Slovácko : FC Baník Ostrava 5:3

FK Hodonín : Parasol Wroclaw 2:1

1.FC Slovácko 08 : FC Fastav Zlín 1:1

SKZ 1926/Z : SKZ 1926/M 5:0

14. kolo / 12.45

SK Sig. Olomouc 08 : FC Vsetín 2:0

FC Zbrojovka Brno : TJ Sokol Dub n. M. 3:0

AS Trenčín : MFK Vítkovice 1:1

FK Nový Jičín : MFK Karviná 0:5

15. kolo / 13.00

FV Austria XIII : SK Sig. Olomouc 0:6

FC Baník Ostrava : FTA Praha 3:1

AC Sparta Praha : FK Hodonín 0:0

FK Nový Jičín : SKZ 1926/Z 1:1

16. kolo / 13.15

Parasol Wroclaw : 1.FC Slovácko 3:1

SK Sig. Olomouc 08 : 1.FC Slovácko 08 3:1

TJ Sokol Dub n. M. : FC Fastav Zlín 0:1

MFK Karviná : SKZ 1926/M 11:0

17. kolo / 13.30

FC Vsetín : AS Trenčín 1:4

MFK Vítkovice : FC Zbrojovka Brno 0:2

FC Baník Ostrava : FV Austria XIII 0:1

SKZ 1926/Z : MFK Karviná 1:4

18. kolo / 13.45

FK Hodonín : SK Sig. Olomouc 0:2

FTA Praha : Parasol Wroclaw 2:2

1.FC Slovácko : AC Sparta Praha 1:1

FK Nový Jičín : SKZ 1926/M 3:0

19. kolo / 14.00

1.FC Slovácko 08 : TJ Sokol Dub n. M. 0:0

AS Trenčín : SK Sig. Olomouc 08 1:0

FC Fastav Zlín : MFK Vítkovice 0:3

SKZ 1926/M : SKZ 1926/Z 1:6

20. kolo / 14.15

FC Zbrojovka Brno : FC Vsetín 3:1

FV Austria XIII : FK Hodonín 0:2

Parasol Wroclaw : FC Baník Ostrava 3:2

MFK Karviná : FK Nový Jičín 3:1

21. kolo / 14.30

SK Sig. Olomouc : 1.FC Slovácko 0:1

AC Sparta Praha : FTA Praha 2:1

AS Trenčín : 1.FC Slovácko 08 1:2

SKZ 1926/Z : FK Nový Jičín 1:1

22. kolo / 14.45

MFK Vítkovice : TJ Sokol Dub n. M. 5:0

SK Sig. Olomouc 08 : FC Zbrojovka Brno 0:0

FC Vsetín : FC Fastav Zlín 0:2

SKZ 1926/M : MFK Karviná 0:8

23. kolo / 15.00

Parasol Wroclaw : FV Austria XIII 2:0

1.FC Slovácko : FK Hodonín 3:3

FC Baník Ostrava : AC Sparta Praha 0:2

SK Sig. Olomouc 08 : TJ Sokol Dub n. M. 0:1

24. kolo / 15.15

FTA Praha : SK Sig. Olomouc 0:0

1.FC Slovácko 08 : MFK Vítkovice 1:3

FC Zbrojovka Brno : AS Trenčín 0:4

FC Baník Ostrava : FK Hodonín 3:0

25. kolo / 15.30

TJ Sokol Dub n. M. : FC Vsetín 1:3

Parasol Wroclaw : SK Sig. Olomouc 0:5

FV Austria XIII : 1.FC Slovácko 2:1

FC Fastav Zlín : SK Sig. Olomouc 08 2:1

26. kolo / 15.45

AC Sparta Praha : Parasol Wroclaw 0:1

FK Hodonín : FTA Praha 1:2

FC Vsetín : MFK Vítkovice 2:1

FC Zbrojovka Brno : 1.FC Slovácko 08 2:0

27. kolo / 16.00

AC Sparta Praha : FV Austria XIII 1:0

SK Sig. Olomouc : FC Baník Ostrava 1:1

AS Trenčín : FC Fastav Zlín 3:1

FTA Praha : 1.FC Slovácko 0:0

TABULKY

CHAMPIONS LEAUGUE

1. SK Sigma Olomouc

2. Parasol Wroclav (POL)

3. 1.FC Slovácko

4. AC Sparta Praha

5. FTA Praha

6. FK Hodonín

7. FC Baník Ostrava

8. FV Austria XIII (AUT)

EUROPEAN LEAGUE

9. AS Trenčín (SVK)

10. FC Zbrojovka Brno

11. MFK Vítkovice

12. FC Fastav Zlín

13. SK Sigma Olomouc 08

14. FC Vsetín

15. 1.FC Slovácko 08

16. TJ Sokol Dub n.M.

WALLACHIAN LEAGUE

17. MFK Karviná

18. SK Zašová 1926 / Z

19. FK Nový Jičín

20. SK Zašová 1926 / M

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ, SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ TURNAJE / 17.15

PRAVIDLA

v přípravě...