2016
1.ročník / U9 narození 2007 a ml.

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

SK Sigma Olomouc

FC Baník Ostrava

FC Vsetín

AC Sparta Praha

SFC Opava

FC Rožnov p.R.

SK Slavia Praha 1

FC Svratka Brno

TJ Zašová

SK Slavia Praha 2

MFK Vítkovice

MŠK Žilina

1.FC Slovácko

FK Nový Jičín

Parasol Wroclaw

FC Fastav Zlín

SK Hranice

KA 4 resPect

ROZLOSOVÁNÍ ZÁKLADNÍCH SKUPIN

A

AC Sparta Praha

SK Slavia Praha/bílí

SFC Opava

FC Fastav Zlín

FC Rožnov p.R.

TJ Zašová

B

SK Slavia Praha/červení

FC Baník Ostrava

1.FC Slovácko

Parasol Wroclaw (POL)

SK Hranice

FC Vsetín

C

SK Sigma Olomouc

MŠK Žilina (SVK)

FC Svratka Brno

KA 4 resPect (POL)

FK Nový Jičín

MFK Vítkovice

POŘADÍ UTKÁNÍ

1. kolo / 8.30

MFK Vítkovice vs. SK Sigma Olomouc 1:3

FK Nový Jičín vs. MFK Žilina 0:5

FC Svratka Brno vs. KA 4 resPect 0:2

FC Vsetín vs. SK Slavia Praha/červ. 1:5

2. kolo / 8.48

TJ Zašová vs. AC Sparta Praha 0:8

1.FC Slovácko vs. Parasol Wroclaw 2:2

SK Hranice vs. FC Baník Ostrava 1:1

FC Rožnov p.R. vs. SK Slavia Praha/bílí 0:7

3. kolo / 9.06

SFC Opava vs. FC Fastav Zlín 3:0

SK Sigma Olomouc vs. FK Nový Jičín 7:0

KA 4 resPect vs. MFK Vítkovice 1:0

MFK Žilina vs. FC Svratka Brno 2:0

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ TURNAJE / 9.30 

4. kolo / 9.45

Parasol Wroclaw vs. FC Vsetín 2:0

SK Slavia Praha/červ. vs. SK Hranice 7:1

FC Baník Ostrava vs. 1.FC Slovácko 4:1

AC Sparta Praha vs. FC Rožnov p.R. 2:1

5. kolo / 10.03

FC Svratka Brno vs. FK Nový Jičín 3:1

SK Slavia Praha/bílí vs. SFC Opava 1:1

KA 4 resPect vs. SK Sigma Olomouc 0:7

FC Fastav Zlín vs. TJ Zašová 2:2

6. kolo / 10.21

MFK Vítkovice vs. MFK Žilina 0:0

Parasol Wroclaw vs. SK Slavia Praha/červ. 1:1

1.FC Slovácko vs. SK Hranice 2:1

FC Vsetín vs. FC Baník Ostrava 1:2

7. kolo / 10.39

TJ Zašová vs. SK Slavia Praha/bílí 0:3

SFC Opava vs. FC Rožnov p.R. 4:0

FC Fastav Zlín vs. AC Sparta Praha 0:4

SK Sigma Olomouc vs. FC Svratka Brno 5:0

8. kolo / 10.57

MFK Žilina vs. KA 4 resPect 2:0

FK Nový Jičín vs. MFK Vítkovice 1:5

SK Slavia Praha/červ. vs. 1.FC Slovácko 3:2

FC Baník Ostrava vs. Parasol Wroclaw 3:2

9. kolo / 11.15

SK Slavia Praha/bílí vs. FC Fastav Zlín 1:1

AC Sparta Praha vs. SFC Opava 2:1

SK Hranice vs. FC Vsetín 2:2

FC Rožnov p.R. vs. TJ Zašová 0:0

10. kolo / 11.33

FC Baník Ostrava vs. SK Slavia Praha/červ. 2:2

MFK Vítkovice vs. FC Svratka Brno 1:2

KA 4 resPect vs. FK Nový Jičín 1:0

MFK Žilina vs. SK Sigma Olomouc 1:0

11. kolo / 11.51

Parasol Wroclaw vs. SK Hranice 3:1

FC Fastav Zlín vs. FC Rožnov p.R. 0:1

SK Slavia Praha/bílí vs. AC Sparta Praha 1:2

TJ Zašová vs. SFC Opava 2:6

12. kolo / 12.09

FC Vsetín vs. 1.FC Slovácko 1:2

TABULKY

A

AC Sparta Praha

SFC Opava

SK Slavia Praha/bílí

FC Rožnov p.R.

TJ Zašová

FC Fastav Zlín

B

SK Slavia Praha/červení

FC Baník Ostrava

Parasol Wroclaw

1.FC Slovácko

SK Hranice

FC Vsetín

C

MŠK Žilina

SK Sigma Olomouc

KA 4 resPect

FC Svratka Brno

MFK Vítkovice

FK Nový Jičín

ROZLOSOVÁNÍ FINÁLOVÝCH SKUPIN

CHAMPIONS LEAGUE

A1+A2+A3+B1+B2+B3+C1+C2+C3

AC Sparta Praha

SFC Opava

SK Slavia Praha/bílí

SK Slavia Praha/červení

FC Baník Ostrava

Parasol Wroclaw (POL)

MŠK Žilina (SVK)

SK Sigma Olomouc

KA 4 resPect (POL)

EUROPEAN LEAGUE

A4+A5+A6+B4+B5+B6+C4+C5+C6

FC Rožnov p.R.

TJ Zašová

FC Fastav Zlín

1.FC Slovácko

SK Hranice

FC Vsetín

FC Svratka Brno

MFK Vítkovice

FK Nový Jičín

ZAPOČÍTÁVAJÍ SE VZÁJEMNÉ ZÁPASY/VÝSLEDKY ZE ZÁKLADNÍCH SKUPIN

POŘADÍ UTKÁNÍ 

1. kolo / 12.35

FC Rožnov p.R. vs. FK Nový Jičín 1:1

FC Svratka Brno vs. TJ Zašová 2:0

FC Fastav Zlín vs. FC Vsetín 3:0

SK Hranice vs. MFK Vítkovice 0:3

2. kolo / 12.53

MŠK Žilina vs. SFC Opava 0:0

SK Slavia Praha/bílí vs. Parasol Wroclaw 2:1

AC Sparta Praha vs. SK Sigma Olomouc 1:1

FC Baník Ostrava vs. KA 4 resPect 2:0

3. kolo / 13.11

MFK Vítkovice vs. FC Vsetín 4:0

TJ Zašová vs. SK Hranice 1:1

FC Rožnov p.R. vs. 1.FC Slovácko 1:4

FC Svratka Brno vs. FC Fastav Zlín 1:2

4. kolo / 13.29

SK Slavia Praha/červ. vs. SK Slavia Praha/bílí 0:1

Parasol Wroclaw vs. AC Sparta Praha 1:4

SFC Opava vs. FC Baník Ostrava 1:1

TJ Zašová vs. FC Vsetín 1:8

5. kolo / 13.47

SK Slavia Praha/bílí vs. KA 4 resPect 4:1

FK Nový Jičín vs. FC Fastav Zlín 0:5

FC Svratka Brno vs. SK Hranice 2:0

1.FC Slovácko vs. MFK Vítkovice 0:4

6. kolo / 14.05

Parasol Wroclaw vs. SFC Opava 0:0

MŠK Žilina vs. FC Baník Ostrava 1:1

SK Slavia Praha/červ. vs. SK Sigma Olomouc 3:4

FC Rožnov p.R. vs. FC Vsetín 1:1

7. kolo / 14.23

SK Hranice vs. FK Nový Jičín 2:0

MFK Vítkovice vs. TJ Zašová 3:0

FC Rožnov p.R. vs. FC Svratka Brno 1:0

FC Fastav Zlín vs. 1.FC Slovácko 1:1

8. kolo / 14.41

SK Sigma Olomouc vs. FC Baník Ostrava 5:1

AC Sparta Praha vs. SK Slavia Praha/červ. 2:1

SK Slavia Praha/bílí vs. MŠK Žilina 0:4

SFC Opava vs. KA 4 resPect 1:1

9. kolo / 14.59

1.FC Slovácko vs. TJ Zašová 7:1

MŠK Žilina vs. AC Sparta Praha 0:2

FK Nový Jičín vs. FC Vsetín 2:3

FC Fastav Zlín vs. SK Hranice 1:0

10. kolo / 15.17

FC Baník Ostrava vs. SK Slavia Praha/bílí 1:4

AC Sparta Praha vs. KA 4 resPect 9:0

SK Sigma Olomouc vs. Parasol Wroclaw 1:0

SK Slavia Praha/červ. vs. MŠK Žilina 3:2

11. kolo / 15.35

TJ Zašová vs. FK Nový Jičín 4:0

MFK Vítkovice vs. FC Fastav Zlín 1:0

1.FC Slovácko vs. FC Svratka Brno 1:0

SK Hranice vs. FC Rožnov p.R. 0:1

12. kolo / 15.53

AC Sparta Praha vs. FC Baník Ostrava 4:1

MŠK Žilina vs. Parasol Wroclaw 2:0

SK Sigma Olomouc vs. SFC Opava 2:0

SK Slavia Praha/červ. vs. KA 4 resPect 6:0

13. kolo / 16.11

FC Rožnov p.R. vs. MFK Vítkovice 1:2

Parasol Wroclaw vs. KA 4 resPect 3:0

1.FC Slovácko vs. FK Nový Jičín 4:2

FC Svratka Brno vs. FC Vsetín 0:2

14. kolo / 16.29

SK Slavia Praha/bílí vs. SK Sigma Olomouc 2:2

SFC Opava vs. SK Slavia Praha/červ. 2:3

TABULKY

CHAMPIONS LEAGUE


EUROPEAN LEAGUE


VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ, SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ TURNAJE / 17.15

PRAVIDLA

v přípravě...